تور مجازی گوگل مپ و استریت ویو

یکی از مزایای داشتن تور مجازی ، بارگذاری آن بر روی نقشه گوگل مپ در لوکیشن کارفرماست.این یک موضوع بسیار مهم و کاربردیست و کارفرمایان گرامی بدون داشتن هیچگونه وبسایت ، اشتراک و … می توانند مکان کسب و کار خود را بصورتی واقعی در بستر گوگل مپ و لوکیشن خود قرار دهند.

با کمی تامل ، کارفرمایان گرامی به این نتیجه می رسند که پس از طراحی تور مجازی و تمام شدن کار و قرار دادن تور مجازی در لوکیشن کسب و کار خود ، بدون داشتن هیچگونه سرور ، برنامه نویس ، مسئول آی تی ، هاست و دامین و دهها مورد دیگر اثری زیبا از خدمات و کسب و کار خود ، در یکی از مهمترین و پربازدیدترین اپ های کمپانی گوگل یعنی گوگل مپ و گوگل استریت ویو قرار داده اند. آن هم یکبار برای همیشه.

نمای از گوگل مپ شبچره

استودیو پانووان و رتبه آن در گوگل مپ و استریت ویو

استودیوها و افرادیکه عکس ها و کلیپ های مربوط به یک مکان را در گوگل مپ به اشتراک میگذارند ، بعنوان همیار گوگل مپ شناخته شده و تعداد تصاویر، نوع تصاویر، صحیح بودن اطلاعات قرار داده شده ، تعداد بازدید از عکسها ، نظرات ، واچ تایم و ده ها مورد دیگر، ملاک ارزیابی گوگل مپ و هوش مصنوعی این کمپانی ، برای دادن امتیاز و بالا بردن رتبه آن شخص می باشد.

استودیو پانووان مفتخر است که بعنوان یکی از عکاسان مورد تائید کمپانی گوگل در گوگل مپ ،تور مجازی کسب و کارهای مختلف را طراحی و اجرا کرده و در بستر فضای مجازی ، گوگل مپ و گوگل استریت ویو قرار دهد.

تصاویر پانوراما و اهمیت معرفی کسب و کار خود با این تصاویر

تصاویر پانوراما یا همون 360 درجه ، تصاویری هستند که کاربر محیط اون عکس رو طوری مشاهده می کنه ، که انگار توی تصویر قرار داره و این هیجان و شوق رو به کاربر میده تا برای رفتن به نمایی دیگر از اون عکس تلاش کنه و این یعنی کاربران وقت زیادی رو صرف مشاهده عکسهای مکان شما کرده و واچ تایم عکسها به طرز فوق العاده ای افزایش پیدا میکنه.

این تصاویر یک تکنولوژی مدرن رو به رخ رقبای شما میکشه و اون چیزی نیست جز واقعیت مجازی یا همان تور مجازی.

شاید خیلی ها بر این باور باشند که داشتن این تصاویر، بدون فراهم کردن سخت افزارهای 3 بعدی یا 360 درجه ، مثل عینک های VR و …  ارزشی نداره و شاید اصلا بدرد نخوره.

ولی این دوستان سخت در اشتباهن ، چراکه کاربران ، بدون عینک های VR هم میتونن تجربه ای عالی از بازدید اون محیط داشته باشن.و امکان استفاده از عینکهای VR در اصل یه آپشنی از آپشنهای مختلفیه که یه تور مجازی میتونه داشته باشه یا نه.

طراحی مدرن با کیفیت 300 مگا پیکسل به بالا

یکی دیگر از فاکتورهائیکه برای گوگل مپ ، در بارگزاری تصاویر پانوراما اهمیت داره ، کیفیت عکسهایی هست که به هم ارتباط داده شده و یه تور مجازی خوب و باکیفیت رو تشکیل دادن.

استودیو پانووان کیفیت 300 مگا پیکسل به بالا را با قیمتی عالی ، به همه کارفرمایان گرامی پیشنهاد میده.

برگرفته از تصویر پانورامای سالن شب چره

تور مجازی گوگل مپ خود را همین حالا ایجاد کنید

استودیو پانووان با مدیریت مهندس  محمودی ، آماده حضور در مکان شما جهت کارشناسی و مشاوره طراحی و راه اندازی تور مجازی شماست.