تور مجازی درمانگاه تخصصی امیدرضا سهامی

طبقه همکف درمانگاه سهامی

امیدرضا سهامی در تاریخ 1376/07/21 به دلیل ایست قلبی درگذشت. پدرش جناب آقای حاج حسن سهامی تصمیم به ساخت مکانی یادبود به نام ایشان کردند و با همت جناب آقای حاج حسن سهامی و برخی از اهالی محترم ابیوردی مجموعه درمانی تخصصی امیدرضا سهامی تاسیس گردید این مجموعه از طریق کمک های مردمی و دولت اداره نمی شود بلکه موسس این درمانگاه به نیابت خیریه همیشه کمتر از تعرفه های اصلی دریافت میکند و این مرکز کاملا خصوصی است اما هزینه های دریافتی آن از مراجعین کمتر از سایر درمانگاه های خصوصی می باشد. تمامی درآمدهای این درمانگاه صرف خرید تجهیزات و ارتقا مرکز درمانی می باشد و موسس و هیات امنا ذینفع از این مجموعه نمی باشند. سعی این مرکز در استفاده از پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاه ها و امکانات و بهره گیری از پزشکان مجرب جهت بهتر ارائه دادن خدمات به مردم محل و هموطنان گرامی می باشد.

این درمانگاه در شهر شیراز،بلوار چمران،خیابان ابیوردی 2 قرار دارد و تنها درمانگاهی است که حامی و دوستدار کودکان بوده و با ایجاد فضایی زیبا و دلنشین در تمامی بخش های درمانگاه (شهر بازی ، شخصیت های کارتونی دوست داشتنی و …) باعث شده که کودکان ما زمان مراجعه به درمانگاه تخصصی سهامی ، با محیطی کودکانه روبرو شده و ترس و دلهره های آنها تبدیل به خنده و شادی و سرگرمی شده و درمان بسیار راحت و خاطره انگیزی داشته باشند.

خدمات درمانگاه تخصصی سهامی:

درمان کودکان در فضای کاملا شاد و کودکانه – دارای فضای بازی جهت کودکان – با حضور متخصص کودکان صبح و بعد از ظهر – آزمایشگاه دارای رگ یاب و خون گیر اطفال – بینایی سنجی کامپیوتری و عینک سازی – دندانپزشکی با حضور متخصص دندانپزشکی کودکان – سونوگرافی – رادیولوژی – مشاور تغذیه – مشاور روانشناسی – بهداشت مادر و کودک -واکسیناسیون – ختنه و سوراخ کردن گوش – عکس فک و دندان – OPG – پزشک عمومی – اورژانس – تزریقات – پانسمان تمام وقت – داروخانه – آزمایشگاه – دندانپزشکی – دندانسازی – بهداشت و تنظیم خانواده بصورت رایگان – اکوکاردیوگرافی – تست ورزش – هولتر فشارخون و ضربان قلب -ارتوپدی – توان بخشی و نوار عصب داخلی – عفونی – گوارش – دستگاه فتوتراپی جهت رفع زردی نوزادان و درمان آسم کودکان – اطفال همه روزه ( طرف قراردادها: تامین اجتماعی – خدمات درمانی نیروهای مسلح – دانا – ایران – اقتصاد نوین – بانک ملت .

تزریقات و پانسمان
پذیرش و پزشک عمومی
داروخانه نارون
نمای خیابان