راهکار های بازاریابی دیجیتال برای شما.

تاثیر مستقیم تورمجازی در بازاریابی خدمات و محصولات شما بر روی ضمیر ناخودآگاه مخاطبان بوده و باعث میشود که مخاطبان شما را بخاطر سپرده و خدمات و محصولات شما براحتی از ذهن آنها پاک نمی شود.

ما برای مشاوره هزینه دریافت نمی کنیم

تاثیرگذار باشید

هدف تمامی مشاغل و صاحبان کار این است که بتوانند تبلیغات و معرفی موثری از کالاها و خدمات خود داشته باشند.و تیم استودیو پانووان با ایجاد تصاویری بی نظیر و 360درجه ، این امر مهم را برای شما فراهم می کند.

ارتباط سریع

ما میتوانیم با خلق ایده های نوین و هیجان ایجاد شده در زمانیکه مشتریان در حال بازدید از خدمات یا محصولات شما توسط تورمجازی هستند،آنها را به خرید در همان لحظه و یا تماس سریع با شما وادار کنیم

کاهش هزینه

شما میتوانید با هزینه ای باورنکردنی جزئیات خدمات ، محصولات و مکان خود را(دکوراسیون،تجهیزات و...) در معرض دید کاربران فضای مجازی قرار داده بطوریکه آنها خودشان را در آنجا تصور کرده و از حال و هوای فضای مجازی بیرون بیان.

مشکل مشتریان خود را حل کنید.

مشکلات و دغدغه های روزمره از جمله (خانه داری،شغل و کار زیاد،هوای گرم و سرد،تغییرات جوی(باران و سیل)، ترافیک ، مسافت و دهها مشکل دیگر باعث ایجاد محدودیت برای مراجعه به مکان شما می شود. با تورمجازی دیگر محدودیتی برای مراجعه به مکان شما وجود ندارد و مخاطبان با دیدن فضای شما با اطمینان خاطر بیشتری به شما اعتماد می کنند.

بازدید کنندگان خود را به سرعت درک کنید

داشتن تورمجازی و تصاویر پانوراما برای موتورهای جستجوگر، گوگل مپ،گوگل استریت ویو و کمپانی های دیگر بسیار حائز اهمیت است و باعث می شود آمار بازدید شما بسیار زیاد شده و متعاقباً فروش و درآمد بالایی برای شما دارد.

آماده جذب مشتریان هستید؟

استودیو پانو وان آماده همکاری با شما عزیزان می باشد و تا حصول نتیجه نهایی در کنار شماست.